zdjęcie wiatrówki

Zabawa w żołnierzy z wiatrówką

 

Mężczyźni lubią się czasami poczuć po prostu jakby byli częścią jakiejś grupy militarnej albo pracowali w służbach mundurowych. Tak już mają i w sumie nie warto tego oceniać negatywnie. W dużym stopniu jest to związane po prostu z testosteronem czyli męskim hormonem płciowym. To właśnie dla takich panów przygotowano wiatrówki czyli repliki pistoletów, które każdy może kupić sobie nie posiadając żadnego zezwolenia na broń.

zdjęcie wiatrówki

Czym jest wiatrówka?

Wiatrówka to replika pistoletu, którą można kupić różnego w rodzaju sklepach paramilitarnych. Warto też szukać tego typu rzeczy w internecie, bo zwykle tam można nabyć je jeszcze taniej. Trzeba jednak pamiętać o tym,  że chociaż to tak naprawdę broń, która nie zrobi większej krzywdy, czy jak się bardzo często też mówi to taka zabawka dla dorosłych, trzeba używać jej z głową.

Kiedy może przydać się wiatrówka?

Broni w typie wiatrówek absolutnie nie należy używać w obecności dzieci. Oczywiście maluchy zawsze są zafascynowane tego typu rzeczami, jednak to akcesoria tylko i wyłącznie dla ludzi dorosłych i odpowiedzialnych. Lepiej nie bawić się nimi również w zamkniętej przestrzeni czyli w domu. Najlepiej jest zatem używać ich albo w przydomowym ogrodzie, albo gdzieś w tak zwanym szczerym polu, przy czym tutaj trzeba naprawdę uważać na to, by niepotrzebnie nie wystraszyć jakiś ludzi udających się na przykład na spacer. Przecież postronni obserwatorzy nie będą mieli świadomości, że w rękach człowieka jest tylko wiatrówka, a nieprawdziwa i groźna broń palna, która może wyrządzić krzywdę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *